Forum dla każdego o wszystkim bez ograniczeń!

Forum dla każdego:)


#1 2010-03-21 10:24:14

Noelka^^

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 41

"BrzydUla"

BrzydUla – polski serial komediowy emitowany w telewizji TVN od 6 października 2008 roku do 22 grudnia 2009  wzorowany na kolumbijskiej telenoweli Brzydula.
Serial nadawany był od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55, powtórki następnego dnia o godzinie 08:00 rano i w sobotę o godzinie 16.40 (emitowane były wtedy odcinki z całego tygodnia). Serial realizowany był w technologii HD. Wersja HD serialu dostępna jest na kanale TVN HD, emisja odbywa się równolegle z emisją na kanale TVN.
Piosenkę z czołówki serialu pt. Tyle słońca w całym mieście z repertuaru Anny Jantar śpiewa Julia Kamińska.

Głównym wątkiem serialu są losy Uli Cieplak, niezbyt urodziwej, ale za to zdolnej i sprytnej dziewczyny. Ula dostaje pracę w prestiżowym domu mody Febo & Dobrzański. Zakochuje się w swoim szefie, Marku Dobrzańskim, prezesie firmy, ten jednak ma narzeczoną, którą jest współwłaścicielka firmy, jest to Paulina Febo. Ula, jako osoba dość naiwna nie zdaje sobie sprawy, że Marek udaje uczucie do niej i chce ją jedynie wykorzystać do ratowania swoich interesów finansowych. Ula nie pasuje do świata pięknych i bogatych ludzi, często jest obiektem żartów. Okazuje się jednak, że jest świetnym pracownikiem i tym stopniowo zjednuje sobie coraz większą przychylność szefa. Z czasem Marek zakochuje się w Uli i zostawia dla niej Paulinę. Jednak ta o niczym nie wie i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tymczasem Aleks knuje plany przeciwko Markowi. Ula po przemianie swojego wyglądu przez Pshemko zdobywa uznanie całej firmy, zwłaszcza Adama. Nabiera także dużo pewności.


Adminka tego forum

Offline

 

#2 2010-03-21 17:42:48

Noelka^^

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 41

Re: "BrzydUla"

aleks_strusiek napisał:

BrzydUla powiadasz? Chyba nie muszę mówić, co sądzę o tym serialu, ale mimo to się wypowiem.
Serial ogólnie mi się podobał, chociaż odcinki od 159 wzwyż były coraz gorsze, a już 189 stanowił swego rodzaju punkt zwrotny. Scenarzystom się pomysły skończyły, najprawdopodobniej...

A może trunki im sie skończyly?


Adminka tego forum

Offline

 

#3 2010-03-22 11:27:02

P@ulin@

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 4

Re: "BrzydUla"

Widzę Brzydulę To i ja powiem, chociaż nie muszę, bo to wiecie. Bardzo ten serial mi się podobał, wciąż go oglądam nałogowo na DVD..
Jak wiadomo koniec nie wyszedł po mojej myśli, ale mniemy nadzieję, że będzie kontynuacja i będzie tak jak ja bym chciała, albo chociaż tak, że będe zadowolona..

Offline

 

#4 2010-03-22 16:22:11

Noelka^^

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 41

Re: "BrzydUla"

P@ulin@ napisał:

Widzę Brzydulę To i ja powiem, chociaż nie muszę, bo to wiecie. Bardzo ten serial mi się podobał, wciąż go oglądam nałogowo na DVD..
Jak wiadomo koniec nie wyszedł po mojej myśli, ale mniemy nadzieję, że będzie kontynuacja i będzie tak jak ja bym chciała, albo chociaż tak, że będe zadowolona..

Paulina! Proszę się nie chwalipiętować ,że masz "Brzydule" na DVD xD


Adminka tego forum

Offline

 

#5 2010-03-22 16:30:47

P@ulin@

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 4

Re: "BrzydUla"

Ja nie chwalipiętuję, tylko, to tak samo wychodzi... Niezależnie ode mnie xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lista-ots.pun.pl www.brzozowenadolice.pun.pl www.avatar-legenda-anga-gra.pun.pl www.wtiich.pun.pl www.dx-klan.pun.pl