Forum dla każdego o wszystkim bez ograniczeń!

Forum dla każdego:)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-03-21 10:19:13

Noelka^^

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 41

"Tylko mnie kochaj"

Michał jest współwłaścicielem firmy architektonicznej. Żyje w luźnym związku z Agatą, która jest drugim współwłaścicielem firmy. Związek między nimi jest związkiem z rozsądku, utrzymywanym dla wygody. Pewnego dnia do drzwi apartamentu Michała puka siedmioletnia dziewczynka, Michalina, która twierdzi, że jest jego córką.
Film stał się przebojem w polskich kinach, głównie dzięki dużej kampanii reklamowej w mediach i udziale aktorów znanych z seriali. Na filmie nie zostawili suchej nitki krytycy i wybredniejsi widzowie – zarzucano filmowi słabość i przewidywalność scenariusza, brak prawdopodobieństwa emocjonalnego, płytkość postaci, dialogi stojące na niezbyt wysokim poziomie, nachalność product placement, słabą grę aktorską, zły dobór piosenek (You're beautiful Jamesa Blunta, opowiadająca o miłości niemożliwej do spełnienia, dodana do sceny romantycznej kolacji), brak konkretnego pomysłu na fabułę. Chwalono natomiast zdjęcia oraz rolę Julii Wróblewskiej (pojawiły się nawet porównania dziewczynki do Dakoty Fanning, były one jednak oparte przede wszystkim na fizycznym podobieństwie, a nie klasie aktorskiej).

Prywatnie film kocham xDD


Adminka tego forum

Offline

 

#2 2010-03-21 10:21:59

Ella90

Moderator

Zarejestrowany: 2010-03-20
Posty: 29

Re: "Tylko mnie kochaj"

Podobał mi się ten film. Oglądałam chyba trzy razy xD
Najbardziej podobał mi się tam Zakościelny xP Bo Julka Wróblewska mnie irytowała, ale nie tak, jak na dzień dzisiejszy

Offline

 

#3 2010-03-21 23:09:17

 margol

Nowy użytkownik

Skąd: Strzelce Krajeńskie
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 8

Re: "Tylko mnie kochaj"

Jeden z lepszych polskich filmów, który oglądałam kilka razy ze względu na Zakościelnego i Wróblewską. Ta mała jest genialna xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.superteam.pun.pl www.reallmadryt.pun.pl www.stowarzyszeniexxx.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.pokemonland.pun.pl